Takip ettiğiniz Youtube kanalları?

merhaba arkadaşlar, takip ettiğim birkaç dizi olduğundan ve onlar da çok sık bölüm yayınlamadığından Youtube izliyorum bir süredir. Sabahları kahvaltı ederken izliyoru genellikle. Takip ettiğim kanallar ise tv100 okan bayülgen, cüneyt özdemir etc. yani enerjisi düşük olmayan ama görece içi daha dolu videolar izlemeyi tercih ediyorum. önerileriniz var mıdır? İngilize öneri de alabilirim ama tabii Türkçe ana dilim o yüzden daha rahat olacaktır.

140 journos olabilir

  • cay koy geliyorum  (08.08.19 14:07:14 ~ 14:07:20)
CGP Grey, kurzgesagt, charisma on command sevdiklerim.

Daha spesifik konular istiyorsan GoT ile ilgili Preston Jacobs var çok iyi eleman.
  • noluyo yaa  (08.08.19 14:10:43)
CNN Türk
DW news
DW Türkce
Onedio
140journos
Halk ekrani
TEDX Talks
Sokopop
Aliianz Motto
Ruhun Doysun
  • chitosan  (08.08.19 14:24:37)
tam kafa daagitmalik www.youtube.com
bu da fena degil www.youtube.com
wired www.youtube.com
muebbet muhabbet www.youtube.com
  • exlibris  (08.08.19 15:06:44 ~ 15:10:08)
Bant Magazine
Açık Beyin

  • kendi helvasını kavuran zombi  (08.08.19 15:12:24)