[]

Basit bir MS Word sorusu

Selam. Bir dergiden, makaleden vs. word'e metin kopyaladığımda satırlar resimde görebileceğiniz üzere dergideki genişliğiyle geliyor. Bunu manuel uğraşmadan nasıl düzgün bir metin haline getirebilirim?
 
bul değiştirde bu kısmına ^p yazıp değiştir kısmına bir boşluk koyun


  • theconqueror  (07.08.19 18:28:28) 
Yapistir/paste yaptiginizda, sag tikla yapistirma secenekleri gorursunuz, duz metini secip, istediginiz formati kendiniz verebilirsiniz.


  • cedilla  (08.08.19 02:41:33) 
sol ustte altinda mor silgi gibi bi "A" ikonu var (A a" yazan ikonun saginda). Yaziyi secip ona tiklarsan olur diye hatirliyorum.


  • lamartin  (08.08.19 11:46:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.