[]

Askerlik icin sifir telefon alicam, onerilerinizi bekliyorum.

(bedelli icin) sadece sifir telefon markasi onerisi olsun lutfen

(tikler sadece bu amacla telefon markasi onerenlere, uzgunum duyuruda cok takilmiyorum cok alakasiz cevap gelmeye basladi)


 
  • Delay Fuze  (04.08.19 21:54:12) 
samsung b310 başka telefon alırsan küserim. ben bunu kullandım. bayağı da mp3 attım. hatta cem yılmaz videolarını mp3'e dönüştürüp güle güle uyudum.


  • march 13  (04.08.19 21:59:20) 
  • nahtoderfahrung  (04.08.19 21:59:42) 
b310 al. bi de 8gb sd card. doldur müzik podcastleri mp3 şeklinde. saat 5ten sonra iyi vakit geçirirsin XD


  • glamdr1ng  (04.08.19 22:52:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.