[]

sevmek sevilmek

İstiyorum arkadaş ya,karşıma neden düzgün biri çıkmıyor ? Kırk yılda birini sevmek istedim hatta aşık oldum ama karşı tarafta en sevilmeyecek kişi çıktı.Nasıl çıkacak karşıma o kişi?
 
instagram açacan öyle


  • vladimirdökümov  (03.08.19 15:33:05) 
yok öyle kolayca sevmek aşık olmak. tanımadan bu işler yaş.


  • false pretension  (03.08.19 15:43:52) 
next diyoruz önümüzdeki maçlara bakıyoruz. ruh ikizim, tek aşkım, doğru kişi vs. masallarına inanmayı bırakıyoruz.


  • birfincankahvedahaisteyenadam  (03.08.19 15:53:35) 
ben de öyleyim, bana uygun tarzda bir tip çıkmıyor karşıma hiç. birgün karşılaşırız umarım, umudu yitirmeyelim.


  • tabirimekruh  (03.08.19 16:34:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.