fenerbahce galatasaray mac bilet ucreti

hep gitmek isterdim fakat 500 tl civarı diyor, her zaman boyle mı bu fıyatlar?

hadı ben gıttım dıyelım kımse gelmez kı benle bu parayı verıp? acaba gec kaldıgım ıcın mı bu kadar yuksek, bir de bayanlar için her yerde oturmak mumkun mu yoksa en arkalar daha mı kufurlu ve sıkıntılı olur (italyada bır kere gıtmıstım kavga cıkmıstı arkalarda gercı her yerde olabılır de)

www.stubhub.com.tr

Bunlar karaborsa biletler.

Resmi fiyatlar 100 TL civarından başlıyor ancak kulüp üyeliği vs olmadan ucuza bilet bulmak zor. Kulüp üyesi, GS kart sahibi, GScell veya GS bonus gibi öncelikli satış hakkına sahip bir tanıdık bulabilirsen belki alırsın biletler tükenmeden.
  • cakabo  (01.08.19 23:58:51)
Uzmanlık alanım :) her sene kombine alırım ve her maça giderim önemli birşey olmadıkça. Fenerbahçe stadı için cevap veriyim gerçi arenada farklı değildir. Kombinen yoksa bu maça karaborsa dışında bilet bulamazsın yani genel satışa çıkmaz, çıkarda formaliteden 5 dk içinde tükenmiş olur. Geçen sene ki maçtada karaborsalar 750 den satıldı hep aşağısı görmedim. Tabi bu fiyatlar kale arkaları yani en ucuz yerler.
Küfür olayına gelince en arka en ön değil ama grupların olduğu yerler hem daha iç içe hemde daha sıkıntılı olur sizin için. Kadıköyde kale arkasında maça girerseniz alt katı tercih etmeniz daha iyi, hem aileler daha fazla hemde öyle çok küfür yada olay olmaz daha sakindir.

  • IcedFlames  (02.08.19 00:10:06)
hadi ya başka çarem yok yani

  • hopp  (02.08.19 00:59:46)
Gönderdiğiniz biletler karaborsa +1

passolig çıkartabilirsiniz internetten. passolig olmadan maça giremezsiniz.
biletler satışa çıktığında bence şansınızı deneyin.
orda bütün fiyatları görürsünüz zaten. Kale arkaları ateşli oluyor genelde. Ama heryerde oturabilirsiniz aileler de var kadınlar da.
  • kitik  (02.08.19 09:39:20 ~ 09:39:40)