[]

(Bedelli) askerlikte cep telefonunu aksama kadar hic cikarmadan cepte mi

tutuyoruz. Odada birakirsak bir is gelebilir diye dusunuyorum. Daha once de yurtta kaldim ipod'um falan kilitli dolabimda calinmisti.

onemi var mi bilmiyorum ama yer burdur


 
Hücum yeleği giyiyorsunuz eğitimde, onun cep telefonu gözü var. Herkes oraya koyuyor.


  • malheiros  (01.08.19 21:14:19) 
sessize al, yanında dursun.


  • Neill  (01.08.19 21:31:38) 
Kesinlikle dolabında önemli eşya bırakmıyorsun, zira kesinlikle yürüyor. Ben de burdur'Da yaptım GZPT'de 1 android telefon yürüdü öyle. Üstünde taşıyorsun fix.


  • roket adam  (01.08.19 22:28:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.