[]

Bu şapşalın yüzüne ne olmuş?

eksiup.com

Ben mi abartıyorum yoksa? Veterinere götüreceğim en kısa sürede.


 
Çöpten yeni çıkmış sokak kedisi suratı bu bir şey yok


  • tabasco  (01.08.19 09:56:46) 
veterinere degil de banyoya goturun. :)
saka tabi, ama yuzunu islak havluyla silseniz rahat eder sanirim.

  • jimicik  (01.08.19 10:21:40) 
Gözde enfeksiyon var. Eczaneden cüzi bir fiyata gentagut alıp gözüne damlatabilirsin kendin.


  • takıl yani takmıyo belli  (01.08.19 10:28:15) 
yüzünde pek bir şey yok da gözlerde sorun var evet, ilerlerse tamamına perde inebiliyormuş sanırım.


  • piremses  (01.08.19 10:34:02) 
@takil yani

peki bu gentagutu alsak, yanimizda tasisak, sokakta gozu enfeksiyonlu gibi olan kedilere gelisine damlatsak sikinti yaratir mi? yani riskli bir damla mi onu sormak istiyorum. yavru kediye falan da olur mu? bir arkadasin sokaginda 5-10 kedi var, hepsinin gozu sikintili gorunuyor. bu fotograftakinden daha kotu.
  • jimicik  (01.08.19 10:46:19) 
Gözlerde sorun var, damla çözüm olur. Bir de gözleri ve burnu akmış sanırım, bence üşütmüş de olabilir.


  • veritaslibertas  (01.08.19 10:54:18) 
4 kardeşler, diğerlerinin de gözlerinde böyle sıkıntılar var. Dediginiz gibi damlayı alıp bugünden itibaren kullanacağım ve içimin rahat etmesi için veterinere götüreceğim hepsini teşekkürler.


  • =)  (01.08.19 11:10:31) 
ben gectigimiz senelerde elimde gentagut ile gezip, izin verenlere normal damlatmak vermeyenlere uzaktan fiskirtmak suretiyle bir miktar sokak kedisinin gozunde gozle gorulur iyilesme saglamistim.


  • saygilarefendim  (01.08.19 11:39:05) 
Riskli bir damla değil. Gözünde sıkıntı olduğunu düşündüğün kedilere gönül rahatlığıyla damlatabilirsin.


  • takıl yani takmıyo belli  (01.08.19 14:58:45) 
Damla bir süre görmede bulanıklık yapıyormuş, kediler arabaların çok sık geçtiği bir sokakta. Arabaları fethedemezlerse başlarına bir şey gelir diye endişelendim ama kullanacağım ilacı.


  • =)  (01.08.19 23:32:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.