Playstation önerisi

Selamlar,

PS4 arıyorum nelere bakmalıyım var mı şöyle bak falan dediğiniz. Yada satan varsa 2.el'de olur farketmez.

Teşekkürler

edit: tamam Ps4 olsun.swh

ps3'e oyun çıkmıyor artık?

  • viyana kangurusu  (31.07.19 13:35:52)
ps4le arasında bir fark görememek? :/ nesil farkı var arada. daha ne farkı istiyorsun :D

  • glamdr1ng  (31.07.19 13:42:14)
Birinci onceligin fiyatlar olsun. Kimi yerde direk duz halde kimi yerde 1 2 hatta 3 oyunlu olarak bulabilirsin. Fiyat karsilastirmasini bu sekilde yapip sana uygun olani secebilirsin.

Son duz olande genelde tek kol bulunur. 2yi ayri alman lazim. yukardaki gibi bunu da icerige dahil eden paketler var. tek kol 250 TL civarindadir. Son cikan versiyon v2 idi sanirim ona dikkat et. boyle kirmizi mavi asker desenli falan olsun dersen fiyatlar 300un ustune cikiyor.

PS4 aldiginda sunu bilmelisin. Bir cok oyunu online oynayamiyorsun. Birkac istisnasi var. Ama mesela PES FIFA falan online oynamayi dusunuyorsan PS plus uyeligi alman lazim. senelik aldigin zaman aylik ortalama 12 TL civarina geliyor. Soyle bir guzelligi var. Plus uyelerine her ay 2 tane ucretsiz oyun veriyor. Bunlar sana ait oluyor artik plus uyeli suresince. Diyelim ki uyeligini iptal ettin. O zaman bu oyunlari oynayamiyorsun. Sonra tekrar uyeligini etkinlestirdin. Oyunlari tekrar oynayabilirsin. Plus uyelerine oyunlarda ayrica indirim oluyor.

Normal versionda 1080p cozunurluk destekler. 4K istiyorsan PRO versiyonunu alman lazim.

PSe gecen hafta EA access gelsi. buna da aylik bir ucret oduyorsun. sanirim 25 TL. EA gamesin bir cok oyununu indirim oynayabilyorsun. FIFA15den sonraki butun hepsi. amarikan futbolu gibi amerikan guresi gibi bir suru oyun var.

ilk aklima gelenler. bunlara baz alarak bazi secimler yapabilirsin.
  • arşivci  (31.07.19 14:00:28)
Seneye ps5 çıkacak. Birkaç ay için 2.el de olsa para verme.

  • iwasbornonamountainside  (31.07.19 14:02:49)
iwasbornonamountainside e katilmakla birlikte birazda butcenle alakali. PS5 in 5bin TL civarinda satilacagi soyleniyor. o kadar verebilirsen bekleyebilirsin. PS5de SSD olacak ayrica gelistirdikleri dinamik teknoloji sayesinde oyun yukleme/bekleme surelerini ciddi anlamda kisaltacaklari soyleniyor. ayrica PS5de PS4 oyunlarini da destekleyecegi konusuluyordu. Su an mesela PS4 de 3 oyunlarini oynayamazsin. Bunlar bekim takip edip okuduklarim. Resmi aciklamalar degil tabii. Nasil olacak gorecegiz.

  • arşivci  (31.07.19 14:10:05 ~ 14:10:28)
Ps5 gayet pahalı çıkacak ve oyunların çıkmasıydı falan derken ps4 bence şu an 2-3 sene götürür gayet rahat. Ps4 için de sahibinden ve letgoda gayet iyi ürünler satıyolar, slim al bence en fazla 1-2 sene kullanılmış, almadan önce düzgün kontrol edersen de sorun olacağını düşünmüyorum

  • guguklusaat  (31.07.19 14:21:12)
bende ps4 slim 500 gb var çok da memnunum. zamanında sıfır halini 2100 TL'ye almıştım. şimdi bu fiyata bulmak çok zor sıfır .eğer çok fazla oyun yükleyeceğim, hepsinden azar azar oynayacağım diyorsanız slim 500gb az gelecektir size. ama şöyle de bi örnek vereyim, days gone ı ben slim de oynadım o da ara ara kasma yapıyordu, proda oynayanlarda da kasıyor. ucuzundan alın :D

  • chanandler bong  (31.07.19 14:23:18)
ben de bu arada bu düşünceye girmiştim şu an çok para harcadığımdan almıyorum yalnız ps4 almak çok daha mantıklı.

ps5 birincisi çok pahalı olacak.

ikincisi, ps4 oyunları ps5 platformundakilerle oynanabilecek yani bu da demek oluyor ki community terk etmeyecek ps4ü tamamen. yine online oynamalık insanların hepsi orada olacak.

üçüncüsü, her serinin ilk 1-2 senesi konsolu iyileştirmekle geçiyor. ilk nesil ps5 almak genelde çok optimal bir seçenek olmuyor.

ps4'ü al geç.

yurtdışı bayağı iyi ucuzluk konusunda eğer çıkacaksan yakında.

edit: şu an mesela amazon'da slim 500gb fortnite bundle'ı ve 2 controllerlı 279 euro.

1718 tl'ye denk geliyormuş ki 0 hali bu.
  • viyana kangurusu  (31.07.19 14:25:06 ~ 14:28:47)