[]

Teb kiralık kasa rezaleti hakkında ne düşünüyorsunuz?

eksisozluk.com

Bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz, sizin başınıza gelseydi ne yapardınız? Bankaların kiralık kasalarını kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız bu rezaletten sonra içiniz eskisi kadar rahat ediyor mu?


 
Olayda bi bit yeniği olduğundam hiç şüphem yok. Bankacılık sektöründeyim bende. Bankada çalışan çay görevlisi bile bunun mümkün olmayacağını bilir.

Sözlükte konu altında adeta sözleşmiş gibi benzer yorumlar da dikkatimi çekti. Tek cümlelik ve direk saldırgan yorumlar var.

Hatta sanırım bu da sizin bu konudaki ikinci duyurunun. Çünkü birebir aynı duyuru da vardı. Ama yazarını hatırlamıyorum.

Lafın kısası, bir komplo olduğu kanaatindeyim. Aklımda başka senaryolar var ama burada dile getiremiyorum. Teb le ilgili iki büyük açığin aynı anda piyasaya böyle sürülmesi ve karalama başlaması vs bence tesadüf değil.
  • mahone  (30.07.19 16:23:36) 
www.eksiduyuru.com

surda konusulmustu biraz..
  • hede hodo  (30.07.19 16:25:44) 
ya ortada çok az bir para var ya da var olduğu söylenen miktar illegal.


  • tabirimekruh  (30.07.19 16:29:59) 
kullanıyorum ve oldukça da rahatım bu konuda.

rezalte gelirsek. bu işte bir bit eniği olduğuna iddiaya girerim. kiralık kasaların kilit sistemi öyle zorlamayla açılacak bir kilit sistemi değildir. zorlamayla açıldı diyelim bir şekilde, onu bir daha geri kilitleyemezsiniz.

olayın tek istisnai durumu, banka çalışanının kişideki anahtarı kopyalaması veya eksik anahtar vermesidir (standartta 2 adet verilir). bu durumun haricinde; o kasada ya para yoktu, ya da sistemin açığını bilen biri aklınca tezgah açıyor.
  • re noreno  (30.07.19 16:56:33) 
Hesaba yatırmayıp yani vadeye, kasada tutmanın avantajı ne lirayı? Devlet görmesin diye diyeceğim de değildir bundan?


  • CursedChico  (30.07.19 22:43:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.