[]

Marketlerdeki en dogal ve kaliteli elma sirkesi

Markasi nedir?
 
Kemal Kükrer Organik sirke, ama çok pahalı bence gereksiz...


  • cedric tweedledee  (30.07.19 12:45:14) 
elma sirkesi yapmak çok basit bir olay , yani şimdi ihtiyacınız kadar alıp daha sonrası için kendiniz kurup kenara koyabilirsiniz bence.


  • Fodera  (30.07.19 13:21:29) 
hiçbir ticari ürün doğal olamaz.
kendiniz üretme dışında şansınız yok.

  • aslindasorunumpsikolojik  (30.07.19 14:21:20) 
kemal kükrer güzel ama çoook keskin. oranını çok iyi tutturmanız gerek, koyduğum şeylerin tadını bozuyor gibi geliyor bana, kullanamıyorum artık.
İstanbuldaysanız Moda'da Fermente Mutfağım dükkanında organik elma sirkeleri var, ondan bayağı memnun kaldım ben.

  • sopiro  (30.07.19 15:59:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.