[]

yanık izi kalmaması için

bu sabah parmağımı saç düzleştirici ile yaktım ve iz oluştu. hiç iz kalmaması için ne kullanmak gerek?
 
bepanten + kantoron


  • same idiot  (24.07.19 19:46:35) 
İlk olarak silverdin kullanabilirsiniz. Yara tamamen iyileştikten sonra iz kalmışsa contratubex veya noscar kremi kullanabilirsiniz.


  • 112 hayat kurtarır  (24.07.19 19:47:10) 
Madecassol krem. Ben de benzer şekilde bileğimi yakmıştım, şu an hiç iz yok. Sürer sürmez acısını alıyor üstelik.


  • hayvanat  (24.07.19 19:50:32) 
Kantoron yagi gercekten ise yariyomus. Onu kullan. Gecen elime caydanligin kaynayan suyu dokuldu. Doktor silverdin onerdi. O da etkili.

Kantoron + silverdin

Ve yanayan kismi kapatmicaksin. Acikta hava alicak. Su dokup mikroplandirmak. Dezenfenkte edeyim diye kolonya vs yasak.
  • baldan kaymak  (24.07.19 20:34:31) 
Mobildeyim: not gecmis olsun.


  • baldan kaymak  (24.07.19 20:34:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.