[]

Yürümek vs Bisiklet binmek

ikisini kıyaslarsak hangisi daha etkili olur kilo vermede?
 
Tempolu yurumek.

Bisiklette olur ama fren ve gazlama isi bozuyor. Tr de yok oyle yer.

Fitness salonundaysan mw yap.
  • baldan kaymak  (23.07.19 23:56:44) 
@baldan kaymak,mw?


  • somon sosu  (23.07.19 23:59:49) 
moonwalk oneshotfitness.com şu


  • Mossy  (24.07.19 00:10:51) 
Mevzu kilo vermekse kesinlikle bisiklet. Sırf bisiklet merakı yüzünden resmen iğne ipliğe dönmüş tanıdıklarım var.


  • msb  (24.07.19 01:16:42) 
mevzu yalnızca kilo vermekse yürümek yeterli lakin kilo verirken aynı zamanda vücudum fit bi hale gelsin istiyosan vücudunu tümüyle kullanabildiğin bisiklet kesinlikle daha faydalı olur.


  • johnnie w lker  (24.07.19 02:12:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.