[]

Hepsiburada onarılan ürünün 1 aydır gelmemesi

Yaklaşık 4 kere aradım "talebinizi aldık geri dönüş yapılacaktır." diyorlar. ben de kimsenin ne aradığı ne de mesaj attığı var diyorum bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyolar. Talep alınmışmış. Ne para iadesi yaptılar ne ürün hakkında bilgi verdiler.
Ne yapmam gerekiyor? 
sikayetvar.com'a yazın götleri tutuşuyor genelde hemen geri dönüş yapıyorlar.


  • alwayschargeneverbend  (23.07.19 22:36:14) 
tüketici kanununa göre onarımdan x haftada gelmeyen ürüne ne oluyor?
kanuna bakın acilen. çaktırmayın göndermesinler..

  • ozdek  (23.07.19 22:50:16) 
21 iş günü dolduysa, iade hakkınız doğar. Garanti kapsamında onarılıyorsa tabi.


  • baal  (23.07.19 23:34:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.