[]

Çanakkale Kepez'de 1+0 eve öğrenci kiracı aranıyor

Merhaba,
Ev Kepez'de, Dardanel'in mağazasının sokağında, Summer Garden sitesinde. 1+0, ayrıca oldukca geniş bir kapalı balkonu var, banyosu da geniş, ferah bir ev. Buraya 2 foto koyabiliyorum, ilgilenenlere daha fazlasını da atabilirim. Full eşyalıdır. Kira 600 tl. Temmuz sonu ev boşalıyor.

İçinde 4 yıldır bir öğrenci oturuyordu, artık mezun oluyor. Evi de sağolsun çiçek gibi bırakıyor. Yeni bir öğrenci arkadaşımı ekşiduyurudan bulursam ben çok sevinirim şahsen, umarım ihtiyacı olan birisine ulaşır ilanım.

İletişim ben, ozdenozge@gmail.com

 
Kacinci katta oldugunuda yazsaymissiniz keske. Uni anilari canlandi. Tatile gelirsem kiracisi yoksa ben kiralarim belki sizde kazanmak isterseniz tabi. Hayirli olsun simdiden. Up up! Canakkale face sayfalarina da yazin mutlaka birine huzur getirecektie.


  • baldan kaymak  (23.07.19 23:28:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.