[]

Eski sözlük hesabı

Merhaba, eşim ekli sözlük hesabını 2 sene önce falan kapatmıştı. Tüm entryleri falan silinmişti. Bu sabah farkettik ki o nicki şu an başkası kullanıyor. Üstelik eski entryler de geri gelmiş. Bu nasıl olur ya?
Entryler silinse sorun yok da şu an kullanan kişi eski entrylerin üstüne entry giriyor. Çok acayip. 
Eşim eski* olacaktı. Mobil olduğu için düzeltemiyorum.


  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (23.07.19 15:41:24) 
Tulmba tatlısı

Böyle basit bir şey için eşim yalan söylemez. Zaten dün gece o uyurken entryler girilmiş. Takas konusunu ben de sordum. Hesabı kapatmıştım komple dedi. İlginç.
  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (23.07.19 15:45:33) 
Silinen entry'ler çöp boşalmadıysa geri yüklenebiliyor ayrıca sanırım sizden gizli birine satmış olmalı.

Edit: ya da sözlük modları bi p***luk etmiş olabilir, normaldir.
  • Psycho Mantis  (23.07.19 15:46:17 ~ 15:47:14) 
itü sözlükte de başıma gelmişti. nick aynı olursa sanırım her şey devam ediyor. yada hacklenmiş olabilir.


  • alkolmetreye ufleyen polis  (23.07.19 15:47:41) 
Sözlük yönetimi ile iletişimi geçin bence. Kanımca ya birisi aynı takma isim ile devam etmek istemiş ve çöpteki entry'leri yeniden canlandırıp eski yazarım ben havasında takılıyor ya da hesap tam kapatılmamış (leyla olmuş ya da geçici kapanmış gibi) ve şifresi hacklenmiş ve başkasınca kullanılıyor...

Tabii diğer ihtimal de zaten, eşinizin ya hatırlamadığı ya da hatırlamak istemediği ya da bahsetmediği bir şekilde hesap ile önceki yazılanlar benzeri bir durum içerisinde bulunuyor olması.
  • puro  (23.07.19 18:21:07) 
Esiniz 2 sene once kapattigi hesabi gun gun neden takip etmis de entryleri canladigi gun fark etmis peki o kisim bana enteresan geldi. :) bilindik bir nickse baskasi aldiysa entryler canlanmistir belki.


  • songforsomeone  (23.07.19 19:34:23) 
sözlük hesabı kullanıcı tarafından kapatılamaz. sadece dondurulabilir. bu yapılırken de entriler görünsün ve görünmesin seçeneklerinden biri seçilir. hesabın tamamen kapanması için siteden atılmak yani uçurulmak gerekir.

bu noktada eşiniz ya siteyi tam anlamıyla bilmiyor ya da size yalan söylemiş. ya da atıldım dememiş de hesabımı kapadım demiş. ancak atılmış olsaydı entrileri de silinmiş olurdu. demek ki böyle bir durum yok. entrileri topluca da silemez. tek tek silmek de eğer çok entrisi varsa bayağı zor bir iş. her silinen entriden sonra 1 dk (ya da ona benzer bir süre) beklemek gerekiyor.

eğer kişi uçurulmuşsa bütün entrileri silinir. uçurulmamışsa da hesap dondurulmuşsa şifreyi bilen biri girip yeniden her şeyi aktive edebilir. eşiniz şifreyi birine vermiş ya da şifre ele geçirilmiş. ya da gizli gizli entri giriyor.
  • i ve been mistreated  (23.07.19 19:57:13 ~ 19:58:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.