[]

Herbalife

ürünlerini kullananlar var mı? Kilo vermede yardımcı oluyor mu bu ürünler?
 
Olur da dolaylı yoldan olur. Bence gereksiz. Ayrıca pahalı da. Annem Herbalifeçı. Ben bile kullanmıyorum


  • (s)AINT  (23.07.19 00:19:03) 
Benim bir arkadaş var bu ürünlerden satan (şuan konuşmuyorum) kendisi ben bildim bileli 150 kg filan, hala da öyle. Yarasa kendisi zayıflardı heralde


  • pislick0  (23.07.19 01:32:56) 
ben yaradigini gordum. ama soyle de bir durum var. yani ise yariyor da daha cok herbalife sizi zayiflatmiyor. siz zayiflarken yardimci oluyor gibi. cunku mesela ise yaradigi kisi zaten diyet yapmakta hafif de olsa egzersiz yapmaktaydi. yani herbalife kullanmadan devam etse 3 ay yerine belki 5-6 ayda da o kiloyu verebilirdi.

bir de bir tek urun degil saniyorum. cayi, hapi, shake'i vs. set kullaniyordu.
  • tanaka  (23.07.19 06:13:35) 
Yardımcı oluyor bunu kullanıp birazda dikkat ettiğiniz süre boyunca kilo veriyorsunuz. Ama bıraktığınız günün ertesi günü verdiğiniz kiloları aynı oranda geri alıyorsunuz. Ben kullandım şu an eski kilomdayım. Şimdiki aklım olsa kullanmazdım. Size de önermiyorum. Hatta kullandıktan bir süre sonra 'İsveç diyeti' yaptım. Normalde 13 günlük bir diyet ama ben sadece 6 gün yapabildim. Bu iki macera sonrası metabolizmam kendine gelemedi. Ne kadar az yesem de kilo veremiyorum. Herbalife kullanmayın onun yerine sağlıklı şeyler tüketin. Ayrıca ilk başta fark etmiyorsunuz ama giderek cebinizede zarar veriyor.


  • hayalhayal  (23.07.19 18:39:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.