üstüme motor atar mısınız?

yazlığa motor almaya karar verdim, ama ne alsam hiç bilmiyorum. gideceği maksimum yol 10 kilometre, pazara, markete plaja filan gidecek. kışın uzun süre yatacak. fiyat çok önemli değil, sorun çıkarmasın yeter.

elektrikli mi, 50cc mi, daha büyük mü bilemiyorum. marka model öneriniz varsa yazar mısınız?

O zaman bisiklet al bence. Yatacak motorla hiç uğraşılmaz.

  • malheiros  (18.07.19 11:08:48)
Elektrikli bisiklet al. Benziniyle uğraşmazsın.

  • himmet dayi  (18.07.19 11:50:49)
elektriklinin şarjıyla püsürüyle uğraşma 50 cc için zaten ehliyet falan da gerekmiyor al bari gitmek istediğin zaman da istediğin yere gidersin şarj bitti bilmem ne oldu demeden. Revolt cup var kolay bozulmaz, iş yapar, mondial 50 revival var daha sevimli bişi istiyorsan.

  • rudiger  (18.07.19 11:56:04 ~ 11:56:20)
@malheiros: pazardan sonra 50 kilo oluyor o bisikletin üstünde, çekmiyor.
@himmet dayı: tamam ama hangisi? alıp yarın ince uçlu şarj aleti aramayalım. ya da ne bileyim aküsü meme yapmış değişmesi lazım demesinler.
@rudiger: muayene, akü, yağ, ıvır zıvır olayları nasıl olacak?
  • babilbaligi  (18.07.19 13:24:17)
merhaba
ben 2 sene önce sym orbit 2 50cc aldım
öneririm ... ehliyet istemiyor-vergi- sigorta yok sadece muayene var.
5lt deposu var 30-35 TL arasına doluyor 150-200 km yol yapıyor
evden işe işten eve gidiyorum arada mahallede kısa mesafelere gidiyorum elimin altında oldugunu bilmek rahatlık veriyor.istediğim zaman istedigim yere gidiyorum
  • Harnold  (18.07.19 13:32:25)