[]

Hangi Bilgisayar Koltuğu?

Selamlar,
bilgisayar koltuğum kırıldığı için yenisi almak istiyorum fakat çok fazla marka ve çok fazla model var. Birçoğu için de hem olumlu hem olumsuz yorumlar var.

Çeşitli iş yerlerinde arkası markası fileli olanlardan kullandım ve hepsi çabuk gevşiyor ve yamuluyor. Capsteki gibi bir şey istiyorum açıkçası. 1.90 ve 85 kilo dolaylarında birisi kullanacak. Oyuncu koltukları güzel duruyor fakat onlar 700'e 800'e çıkıyor.

Benim bütçem en fazla 500 TL. (Lütfen 2 ay daha biriktir şundan al demeyin, bundan iki sene önce 900 liraya yatak olabilen L koltuk almıştım, bir sandalye için 500 üzerinde mebla ödemek psikolojik olarak kötü hissettiriyor)

 
resimdeki çok terletir. filelininde ağzı yüzü yamuluyor demişsin ama markus tahlini markusla değiştirebilirsin belki.

www.ikea.com.tr

woof. 400 civarı almıştım ben bunu 1.2k olmuş şimdi.

500 liraya resimdeki gibi birşey bulup bele destek olan küçük yastıklardan arkaya koyarak belki terlemeyi azaltabilrisin belki
  • HasanK  (17.07.19 13:15:16) 
hangi koltuğu alırsan al oturduğun sünger sertleşiyor.
25 senlik yazılımcı ve günde 12 saat ortalama pc başında oturan birisi olarka bulduğum çözüm şudur.
dekatlondan parmak kalınlığında matı alıp, 3 e katlayıp koltuğun üstüne koyuyorsunuz. sizi gömer, çocuğunuzuda gömer.
  • aslindasorunumpsikolojik  (17.07.19 14:35:45) 
uzun süredir araştırıyordum, tırt ürünler çok yüksek fiyatlı ve kullanışsızdı.bu ürünü aldım:
www.hepsiburada.com

bugün kurdum ve efsane ürünmüş. tavsiye ederim
  • MtKrt  (17.07.19 15:14:38) 
ikea markus iyidir, dünyada kabul görmüş bi ürün
tabi bütçe daha yüksekse, daha farklı alternatiflerde var

  • tamamhosdiyonda  (17.07.19 15:21:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.