[]

Kpss kaynak

Arkadaşlar hangi kaynakları önerirsiniz? Eskiden ihtiyaç çok iyimiş. Cidden soruları efsane ancak şimdikler onun yerini tutmuyor. Gerek gk-gy için gerek eğitim bilimleri için hangi kaynaklar iyi? Ders ders de olur.
 
Tarih- Ramazan yetgin, İsmail Adıgüzel

coğrafya-Mehmet eğit,

vatandaşlık- Esra özkan karaoğlu , ali koç,

Türkçe-öznur özkan

matematik- bunu kitapçılara gidip inceleyin seviyenize göre alın.
  • jorah the andal  (16.07.19 21:08:25) 
Bizim hocanın çıkardığı kitaplar vardı Ankara'da satışta olan, bana da kendisi vermişti bizzat(gelişim psikolojisi, öğrenme psikolojisi, rehberlik). Adam eğitim bilimlerinde zaten efsaneydi (PDR'cidir kendisi), en son Yaklaşım yayınlarından çıkmıştı o kitaplar. Bilgiler tam sınav müfredatına uygun, ayrıca her konu sonunda o konu ile ilgili çıkmış soruları bulmak da mümkün. Hocanın kendi hazırladığı sorular da vardı ki ÖSYM'nin vaktiyle kendisine soru havuzu için teklif götürmüş olduğu birisi.


  • Psycho Mantis  (16.07.19 21:09:03 ~ 21:10:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.