Yardım isteyen kadın dudaklarımdan öptü

Olay birkaç saat önce Üsküdar civarlarında oldu.

Sokakta aracımın içinde park halinde bekliyordum, cam da sonuna kadar inikti. Bu sırada 30-35 yaşlarında kilolu bi kadın yaklaştı, hani böyle kibarca yaklaşıp "yolda kaldım, paraya ihtiyacım" var diyip 3-5 bir şeyler koparmak isteyenlerden. O lafa girmeden ben baskın çıkıp "valla 5 kuruş nakit yok araçta, para çekmedim" gibilerinden bir şeyler söylemeye kalmadan kadın "önemli değil, hiç önemli değil" diyerek ensemden tutup dudaklarıma yapıştı, dumur vaziyette geri çekildim, bi süre mal mal baktım, o da aracın dışından uzun uzun baktı.

Neydi lan bu, şaka gibi.

Ha bir de arkada bekleyen başka bi kadın daha vardı, durup dönüp baka baka ağır ağır uzaklaştılar sonra.

Yeni bi çete falan mı bunlar, var mı başına gelen?

Seni öperek dikkatini dağıtırken öbürü bişeyler çalmış olabilir, genelde öyle işliyor o çeteler. Geçmiş olsun umarım hastalıklı falan değildir bir de

  • mirafiori  (14.07.19 00:02:45)
Cüzdan duruyor mu yerinde :)

  • Vse budet horosho  (14.07.19 00:03:14)
Cinsel taciz.

  • adwokat  (14.07.19 00:06:08)
Biyolojik saldırı

  • anon1m  (14.07.19 00:08:14)
Yok bi kayıp yok allahtan. Diğer kadın epey uzaktaydı zaten soyulabilecek bir durumum yoktu, diğer kapılar camlar vb hep kapalı. Her şey fazlasıyla absürd geliyor.

  • msb  (14.07.19 00:13:35)
inşallah uçuk falan kapmamışsındır :D

  • theseachange  (14.07.19 00:22:18)
oha, bir obsesif için okuması bile zor. :/ sarhoş filanlardı belki...

  • e haliyle  (14.07.19 00:25:12)
Birkaç arkadaşımın başına geldi.bu şekilde yapıp arabaya binip taciz ediyorlar,senden karşılık gelirse işine bakıyor.hayat kadını yani.

  • astrid  (14.07.19 00:51:35)
belki bu sayede bişeyler koparırım demiştir

veya ağır yoklukta
  • tabii lan manyak mısın  (14.07.19 06:17:17)
"Kiss of the death" idi bence. Birkaç güne kalmaz helvanı yeriz derim (:

  • Psycho Mantis  (14.07.19 15:13:25)