[]

sigara bırakma için zyban ya da wellbutrin

sigara bırakma için bu iki hap kullananlar var. bu ilaçlar reçetesiz alınabiliyor mu ?
 
Zyban aliniyor, kuzenim kullandi, memnun kaldi ama coook fazla yan etkisi var, lutfen dikkat edin.


  • kassiopeia  (12.07.19 01:25:43) 
Welbutrin piyasada yok sanırım zyban 250 lira. Yarim.dozla başlayıp sonra bir doza çıkmak lazim. 15 gün kullanacaksınız zaten


  • seyyar satıcı  (12.07.19 07:15:22) 
Bu ilaçların çok fazla yan etkisi var. İkisi de reçetesiz alınıyor ama fiyatları biraz tuzlu. Yalnız wellbutrin biraz sıkıntılı dönem dönem piyasada tükeniyor uzun süre temin edilemeyebiliyor. Sigara bırakma hattına da bakabilirsiniz bir ara ücretsiz ilaç desteği veriyorlardı ancak ne durumda bilmiyorum şu an.


  • Deathcomenearme  (12.07.19 08:03:41) 
ben sigara bırakma hattından geçen hafta champix aldım ücretsiz, hala devam ediyor uygulama. piyasası 350 400 lira arasında.


  • bidakikanizialicam  (12.07.19 14:09:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.