[]

Yabancı dil kursu

Almanca ve İngilizce için gitmeyi düşünüyorum. 5-6 kursa ekşide ne demişler diye baktım hepsi için yorumların %80i bulaşma yönünde.

Yok mu gerçekten düzgün bi kurs ?


 
yok
yabancı hocadan özel ders al.

almanca için zaten goethe ınstitut'e git. ya da özel ders.
  • jimjim  (11.07.19 22:02:38) 
Goethe Instituta 3 kur gittim. değmez o paraya, otur evde Youtubedan video izle daha iyi Almanca öğrenirsin. Deutsch mit Marija kanalı mesela.

Goethede parayı veren üst kura geçiyor, sözde her kur sonu sınav yapıyorlar ama yalan yani. öyle olunca üst kurlarda bile sınıfın yarısından çoğu hala başlangıç seviyesinde oluyor, debelenip duruyorlar aynı yerde.
  • windows95  (11.07.19 22:15:27) 
İngilizce için boğaziçi üniversitesi kursu çok iyi


  • lorne malvo  (11.07.19 22:38:05) 
valla ben goethe'de gayet guzel ogrendim tam iki yil gittim


  • cedex  (11.07.19 22:38:57) 
Ben de Goethe’ye 2 sene gittim. Şimdi Almanya’dayım.


  • japon askeri  (12.07.19 01:04:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.