Friends sorusu

Sahne aklıma geldi ama yarım yamalak. Şöyle: Kadın oturuyor. Adamın kendine beraber eve çıkma teklifi edeceğini sanıyor. Adam “yanına gelebilir miyim” diyor. Kadın da “düşünmem lazım” diyor. Adam “koltukta yana kaymanı istedim, taşınma değil” diyor. Kadın da bozuntuya vermeyip “tamam ben de onu düşünüyorum bi saniye” diyip 3-5 saniye bekliyor sonra da “tamam gelebilirsin” diyip yana kayıyor.

Bu sahne kimle kim arasında geçti hangi bölümdü?

emin misin friends'te olduğuna? çok defa izledim ama hiç canlanmadı gözümde.

  • pegi  (10.07.19 12:09:50)
phoebe gibi geldi ama ben de hatirlamadim

  • eindaclub  (10.07.19 12:17:13)
Aaaaa how i met’te robin ya bu büyük ihtimal

  • Kahir ekseriyet  (10.07.19 12:18:40)
Eşim de phoebe diyor

  • Kahir ekseriyet  (10.07.19 12:19:12)
Sahneyi hatirlayamadim ama söylediyse kesin Phoebe demistir.

  • chitosan  (10.07.19 12:20:05)
çok phoebe'lik bir haraket gibi geldi bana ama ben de sahneyi hatırlayamadım ya. friends olduğuna eminseniz mike veya david olabilir karşısındaki.

  • hononu  (10.07.19 12:22:48)
HIMYM sahnesi. Don ve Robin arasında geçiyor beşinci sezonda ama bölümü ve sahneyi bulamadım. Bulunca atacağım.

  • black holes in the sky  (10.07.19 12:24:30)
tam emin olmamakla beraber pheobe-mike diyaloğu olabilir.

  • axl  (10.07.19 12:25:36)
Himym Robin +1

  • i m cool with that  (10.07.19 12:27:17)
Bulundu çok teşekkürler. Himym 5. Sezon 21. Bölüm başlarında geçiyor. Robin - don arasında.

  • Kahir ekseriyet  (10.07.19 12:36:45)
Dün akşamdan beri düşünüyoruz. İlk başta sahneyle ilgili tek hatırladığımız detay kadının yanlış anlayıp bozuntuya vermemesi ve bir süre düşünür gibi yapmasıydı. Yalan dünya dizisi tülay karakteri olduğuna emindik. Sonra biraz düşünüp avrupa yakası aslı - cem arasında geçti dedik. Taşınma muhabbeti detayını hatırlamamızla friends phoebe ‘ye emin olduk. Derken robin himym çıktı.

  • Kahir ekseriyet  (10.07.19 12:41:47)
Phoebe değil, yeni geçtim o sezonları tekrardan.

  • piremses  (10.07.19 12:44:45)
Bulunmuş, himym'deymis gerçi ama, pheobe'nin de sanki babası ya da annesi ile birlikte kahve evinde buna benzer bi diyaloğu vardı gibi hatırlıyorum. Ya da zorla kafamda böyle bir sahne yarattım şu an:)

  • aksiyom  (10.07.19 13:24:17)
Kendimden şüpheye düşmüştüm bu sahne nedir, hiç bilmiyorum diye. Ben de okuyunca Phoebe'ye, bir ihtimal de Rachel'a yakıştırmıştım bu cevabı.

  •   (10.07.19 15:08:48)