boşaltım süresi anketi

Hangi kategoriyle sorayım bilemedim. (Büyük) Tuvalet süreniz ne kadar uzun? tamamen dışkılamak için 1 saat harcadığınız oluyor mu kabızlık vs dışında? 15dkda işi bitse de 45 dk daha tuvalette kalıp internette dolanmaktan filan bahsetmiyorum. Tamamen işinizin bitme süresini soruyorum.
İşini 1 saatten fazla sürede bitiren birini tanıyorum ve bu bana hiç normal gelmiyor. Ne kadar çok yese de en fazla 20-30 dk olmalı gibi geliyor ve bu durum beni endişeleniyor. Dalga geçmeden cevaplarsanız sevinirim.

Benim 1 dakika içinde işim bitiyor. Şimdi ben de kıllandım acaba biraz daha mı oturmalıyım :/

1 saat gerçekten çok uzun. Ben eskiden günde 1, bazen iki günde 1 tuvalete çıkabiliyordum. Biraz daha su içmeye başlayıp, sebze yeyince günde ikiye çıkarabildim. Üstelik dediğim gibi hemen de bitiveriyor. Belki biraz beslenmesine dikkat etmesi gerekiyordur.
  • jacque  (08.07.19 22:00:38)
sağlıklı olduğum zamanlarda 10 dk yı geçmemiştir. 10 dk baya ekstrem bir durum ama.
normali 5 dk civarı diyeyim

  • gaza gelen  (08.07.19 22:09:34 ~ 22:10:19)
maksimum 5-6 dk.

  • adivar  (08.07.19 22:15:20)
Normalde 2 dakikada isim biter. Maksimum 5 dakika.

  • old possum  (08.07.19 22:25:08)
20-30 dakika çok ekstrem süreler.

benim 3 dakkayı geçmez, motoru bozduysam hadi 5 dakka olsun.

ya zaman öldürüyordur çalışırken, ya telefondan bişeyler okuyup takılıyodur.

mesela iki dilim ekmekten yapılmış bir tostu bile bir saatte yiyen insan gördüm ama bu kadar uzun süre dışkılamaya çalışan insan ne gördüm ne duydum.

zaten bir sıkıntısı olsaydı çoktan doktora gitmişti. çok yemekle alakalı değil ki bu, 3 gün yemek yemem mesela 3 gün sonra 3 günlük birden yerim süre yine değişmez.
  • Fodera  (08.07.19 22:28:26 ~ 22:30:51)
işim 10 dakka kaldığım yarımsaat
hemoroidden ölsem ne gam

  • same idiot  (08.07.19 22:33:17)
@Fodera yok cidden tüm bağırsaklarını boşaltmak için 1 saat harcıyor. Boşaltmadığında acı çektiğini söyledi biraz önce. Sıkıntısı var, doktora gitti defalarca testlere filan girip ama bir sonuç alamadı. İnce bağırsağında fazla bakteri üremesi var dediler, antibiyotikle ve sonra probiyotikle tedavi oldu ve sürekli pirinç ve ızgara tavuk yedi o süreçte aylarca. Şimdi birkaç ay geçmeden tekrar aynı şey yine.

Ama bu tuvalette uzun kalması bu rahatsızlık başlamadan önce de vardı. Anlamaya çalışıyorum ben de öyle.
  • kozmosta bir nokta  (08.07.19 22:48:44)
3-4 dakikada hallediyorum. günde 2 bazen 3 kere.

  • spirit crusher  (08.07.19 22:54:23)
haftada 2 defa, ortalama 30 dakika suruyor. yuzde 80i ilk 3 dakikada cikiyor, kalani icin 20dakika falan bekliyorum.

  • Tutkun  (08.07.19 23:23:30)
20dk alıyor. 15dk nin altina dusemiyorum asla.

  • stavro  (08.07.19 23:30:06)
1-2 dk, max 3. Bu arada beyler bayanlar aman diyeyim telefonla melefonla oynamayın. Genital organlara arada hiç kıyafet olmadan o kadar yakın ve uzun süre tutulan telefon çok zararlıdır. Sperm kaliteniz ve sayınız düşer, hanımlar sizin de yumurta kaliteniz ve doğurganlığınız düşer mazallah..

  • '  (08.07.19 23:36:09)
telefon, gazete varsa 1 saat.
yoksa 5-10 dk.
kapıda biri bekliyorsa 15 dk
iş yerinde en az 20 dk
misafir varsa 3 dk - sessiz mod açık.
  • ozdek  (09.07.19 00:48:51)
5 dk'yı geçmez. gelince girersin, çıkarır çıkarsın. çıktıktan sonra tekrar ne gelebilir ki? bağırsakta birikmemeli yav bu meret sanki...

  • Tears of Devil  (09.07.19 02:01:55)