[]

eski gözlük camına ne oluyor

yarın gözlüğümün camını değiştireceğim, daha önce hiç düşünmemiştim gözlüğü verdin yeni camı alıyorsun. mevcut cama ne oluyor oradan bir kar sağlıyorlar mı?
 
Çöpe atılıyor. En kötü geri dönüşüm deseniz dahi o kadar az malzeme ile kimsenin uğraşacağını sanmıyorum.


  • filipis  (05.07.19 01:58:06) 
atasun optik geri verdi bana eski camlarımı.


  • neoluyokardesimnebutantantana  (05.07.19 02:34:53) 
geri verirler


  • cooperr  (05.07.19 05:53:24) 
Bazen geri verdi gözlükçü, bazen vermedi. Ama çoğunlukla vermedi.


  • wish i could find a way to disappear  (05.07.19 23:51:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.