[]

hangi edebiyat dergisi

Aşağıdaki dergilerden hangisini alayım?

not: 4ünden biri olması gerek kampanya gereği o nedenle beşinci bir isim yazmanıza gerek yok zaten alamam

-dergah
-tuhaf
-muhayyel
-ayarsız

 
kitapyurdu kendisi hediye gonderip duruyor bana her siparisimde. okumadan cope atiyorum, cok kotu bence.


  • xvyz  (03.07.19 17:25:29) 
Muhayyel toy bir dergi ve tek taraflı. Ben de okumuyorum gönderdikleri zaman. Tuhaf'ı hiç okumadım ama sırf kapak tasarımları bile almamak için bir sebep bence. Dergah içlerinden en yetkini.


  • black holes in the sky  (03.07.19 19:44:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.