[]

Esenler otogarının gizemi

İstanbul’a defalarca gitmiş bir insanım. Lokasyon vesaire gayet iyi bilirim. Ama ne var ki yolum esenler otogarına asla düşmedi. Ekşi olsun 140journos videosu olsun fazlaca muhabbeti dönüyor son zamanlarda. Tam olarak olayı nedir? Anladım derin bir dehlizmiş adeta vesaire..ama bir de sizden duyayım detayını.
 
1000 defa gitmişimdir metro ile bir defa dahi olsun gitmek istediğim yazahaneye yakın çıkıştan çıkamadım.


  • Fodera  (30.06.19 10:24:17) 
ben de klasik bi ekşici abartması sanıyordum. çünkü dümdüz otogar yani. ne kadar pis olabilir ki. derken acil eczane bulmam gerekti ve alt katında olduğunu öğrendim. aman yarabbi. merdivenlerden aşağı iniyorum, yanda tuvalet var. ama kimse içeri girmeye zahmet etmemiş, her yer sidik kokuyor. aşağısı güneş almıyor, tenha bi yer. biri bi şey yapsa kimse duymaz öyle bi yer. eczanenin tabelasını görür görmez oraya doğru koşmaya başladım öyle diyeyim.


  • pide  (30.06.19 10:24:46) 
kisi ve kurumlarin bakimsizlik ve plansizliklarinin sonucu tuhaf hale gelen bir yer. daha fazlasi degil. 140jurnos ve eksiciler dikkat cekmek icin deepworld bir yermis gibi pazarliyor ama oyle degil. gunde bilmem kac milyon kisinin kullandigi bir terminalde ne gizemi amk. az biraz tinerci, hapci falan barinmak demlenmek icin orayi kullaniyordur o kadar.


  • mayeskuel  (30.06.19 10:40:45 ~ 10:43:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.