[]

Branşı sayısal olmayan birinin yazılım network vb. alanda başarı ihtimali

Sorumuz şu, sayısalcı olmayan, sayısala da pek yatkın olmayan birisi network sistem uzmanlığı, yazılım uzmanlığı, siber güvenlik gibi olaylarda başarılı olabilir mi? Sevdiğim bir yakınım var da (bir arkadaş ekolü değil ben sayısalcıyım zaten), bu tarz eğitimler veren kurslara gitmeyi düşünüyor. Diyorum sayısalcılar bile meşakkatli süreç geçiriyor uğraşma diye (heves kırıcı) ama heves etti. Parası çöp olur mu. Yoksa cidden uğraşırsa olur da bu alanda çalışabilir mi?
 
herkes her seyde isterse basarili olabilir. sayilsacilik filan isin türk insani abartma yönü.

herkes basaramaz belki ama isteyen basarir. bana da millet neler dedi, almanyada ingilizceden almancaya mi tercümanlik yapacakmisim, ya da tam tersi, anadili almanca olanlar var dendi. valla gayet yaptim, basardim.
  • black fridayde bos kutuya talim eden adam  (25.06.19 19:08:38 ~ 19:09:39) 
başarılı olabilir oldu ben mesela, sayısalcı değilim yazılım yapıyorum büyük bir şirkette. ama kurs murs işiyle başarılı olamazsın bu sektörde onu diyim. yazılım kursla öğrenilecek bir iş değil, para kazanmak için bu işe merakının olması lazım.


  • nahtoderfahrung  (25.06.19 20:07:16) 
sayisalci olmamasi sorun degil, ama yatkinligi da yoksa baya bir zorlanir. yeterince sabir gosterir ve calisirsa basarili olur tabi ama zor.


  • crucio  (25.06.19 23:35:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.