Bu erken boşalma tedavi yöntemi zararlı değil mi?

Belki bilenleriniz vardır fakat bilmeyenler için; erkeklerde erken boşalmanın tedavi yöntemlerinden biri de anüs ile testis arasında kalan bölgeye boşlama sırasında parmakla bastırarak sperm çıkışını engellemek. Dediğim bölge kadınlardaki perine bölgesine tekabül eden kısım.

Bu sperm çıkışının engellenmesi aynı zamanda oluşan basıncı engellediği için zararlı değil mi?

hocam al lustral
geç boşalma değil hiç boşalmama yapıyor

  • aslindasorunumpsikolojik  (17.06.19 21:24:23)
onu boşalmadan hemen önce yapıyorsun diye biliyorum

  • selam  (17.06.19 21:46:07)
Konudan bağımsız olarak lustral al dinleyeni dinleme tabi, antidepresan ilaçları erken boşalmayı engellemek için değildir.

  • cemallamec  (17.06.19 21:52:25)
cialis al 2.den sonra yürür gidersin:)

  • sameidiot  (17.06.19 22:14:16)
elbette zararlı. erken boşalmada bence en uygulanmayacak yöntem. düşüncesi bile sıkıntı yaratıyor bende.

  • mahone  (17.06.19 22:23:39)
@aslinda
@same
Böyle bir problemim yok arkadaşlar, sadece denk geldim ve tedavi yöntemi garip ve sağlıksız gibi geldi. Bu yüzden sormak istedim.

İlaçlar havada uçuşmuş resmen :)

@selam evet de ayrıntıya takılmayalım. Amaç sperm çıkuşunı engellemek.
  • enis buyutucu  (17.06.19 22:24:33)
Bu yöntem tedavi yöntemi değil bildiğim kadarıyla. Boşalmamak için yapılıyor.

  • Trene çelme atan adam  (17.06.19 22:42:27)
@trene
eksiup.com

Soru dışında herşeye cevap verildi galiba :)
  • enis buyutucu  (18.06.19 01:13:29)