[]

Yurt dışındaki Üniversitelere nasıl başvurulur?

Türkiyede ki istediğim bölüme puanım tutmayacağı için yurtdışında okumak istiyorum.
Tabii öyle Bulgaristan Makedonyada ki veya Ukrayna'daki kıytırık denkliği olmayan unever siteleri kastedmiyorum.
Bahsettiğim üni örneğin Rusya Kazan federal üniversitesi.
Bu üniversiteye nasıl basvuru yapabilirim?

 
Sayfalarına girip başvuru koşullarını okuyarak.


  • j r r tolkien hayrani  (17.06.19 16:58:51) 
@j r r Tolkien hayrani
peki herhangi bir süresi var mı?

  • Tamario  (17.06.19 17:04:12) 
Vardır tabii ki belli bir başvuru süresi. Her üni için farklı olur. O bilgi de yazar o sayfalarda.


  • j r r tolkien hayrani  (17.06.19 17:05:42) 
yurt dışı eğitim ofisleri var. Belki Avrupa ülkelerinde de bulabilirsin fırsatlar.


  • anten  (18.06.19 11:51:52) 
Ukrayna’da Okuma şartları nelerdir sorusu Ukrayna Üniversitelerinde okumak isteyen pek çok öğrencinin sorduğu bir sorudur. Ukrayna Üniversitelerinde okumak için özel veya zor bir şart yoktur. Sınavsız ve puansız bir şekilde sadece lise diploması ile Ukrayna’da istediğiniz üniversitede, istediğiniz bölüme kayıt ve siz de üniversiteli olabilirsiniz.Detaylar için aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.
www.pregitim.com

  • neverbeen  (05.07.20 03:50:22 ~ 07.07.20 02:21:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.