Imamoglu - yildirim canli yayini

Cok kisitli izleme sansim oldu. Heralde dag fare dogurdu iki taraf da pek kendi tarafina kaydiramadi yayinin cehresini. Iki taraf acisindan objektif bakabilen ve imamoglunun iyi bi hatip oldugunu goz onunde bulundurarak yayinin nasil gectigini ozetlesek hic fena olmaz.

tartışma olmadı sadece soru cevap geçti.

  • scudman1  (16.06.19 23:45:38)
aşırı derecede gereksizdi, 3 saat tamamen çöp.

  • candide  (17.06.19 00:02:17)
Ekrem iyi başladı
Ama 2. Yarıda Binali daha iyiydi.

Berabere bitti denebilir.

Heyecan yoktu, format saçmaydı. İsmail çok gergin ve heyecanlıydı. Hazırlıksızdı. İyi yönetemedi.
  • adwokat  (17.06.19 00:10:53)
Bence de gereksizdi. Bu siyaset sınıfıyla Türkiye'nin bir adım ileri gidemeyeceğinin özetiydi resmen. Halk yalakalığından, samimiyetsiz ve yersiz nezaketten, İsmail'in Türkiye'm goygoyundan içim bayıldı. İmamoğlu programın sonundaki içkili mekan ve haremlik selamlık yorumuyla ve söyleyiş şekliyle iyice limon sıktı. "Dua etsin" rakibi AKP faşizmi.

  • bruce mclaren  (17.06.19 01:38:28)
önceki konuşmalarından farklı pek bir değişiklik yoktu sadece keşke imamoğlu yerine muharrem ince olsaydı dedim.

  • lookatme  (17.06.19 02:13:02)
zorla gerdeğe sokulmuş 2 aday gibiydiler. ekrem ilk yarıda binali 2. yarıda iyiydi. zaman ve birbirleriyle konuşamama kuralı çok saçmaydı. olmasa da olurdu. 2 tarafta istediğini alamadı. birazcık binali aldı. o da tepkisel muhafazakar oyları geri döndürmesi.

  • mikahakkinen  (17.06.19 08:58:56)
ben aksine ikinci yarıda imamoğlu'nun açık ara farkla ilerlediğini düşünüyorum, elindeki sayıştay raporları da dahil diğer birçok diğer belgeyle tezini savunmasına, birleştirici olma yolundaki tekliflerine karşı binali ne yazık ki pasif, yorgun, yenilikçi olmayan bir gösterim sergiledi.
iş yerimdeki farklı görüşteki birçok insan da açıkçası benzer şekilde düşünüyor ama sanırım konu biraz da beklenti meselesi. benim tek beklentim (ve arzum) kavgasız bir yayın izleyebilmekti, keza öyle de oldu. işte bu yüzden Türkiye'nin böyle bir programa ihtiyacı vardı.
o yüzden dün akşamki program gereksiz değildi, bizler için oldukça gerekliydi.
  • arvuti  (17.06.19 09:23:18 ~ 09:24:24)
direk soru yerine konu başlığı üzerine konuşulsaydı daha iyi olurdu.
3 dakika yetersiz geldi
iş hatiplikle vs olacak bir noktada değil canlı yayında

itlik meselesi çok çok uzadı.
ekrem bey bunu sinirden, sehven diye doğrulayıp, özür dileseydi (en başında) bu olay bu kadar gündeme gelmezdi.
aslında bu olaya çok takılmıyorum
ekrem beye zararı da yararı da dokunabilir, bu pazar akşamı belli olur
koca istanbul seçiminde 1 hafta-10 gündür itlik aşağı, itlik yukarı insanların canını sıkmış olabilir
ilgilenilmesi, dillendirilmesi gereken bir çok sorun var ama iktidar buna bağladı gidiyor

yinede ekrem bey en başında özür dileyip kapatsaydı daha iyi olurdu
sonuç kim kazanırsa şaşırmam, gönlüm imamoğludan yana

bir iki köşe yazarının dillendirdiği kabine revizyonu özellikle de damadın görevi bu hafta değişirse binali bey kazanır, kimse şaşırmasın.

ben bu kabine revizyonunu bugün veya yarın bekliyorum. insanların duyması 2-3 gün falan alacaktır çünkü
  • tamamhosdiyonda  (17.06.19 09:31:58 ~ 09:40:55)