[]

Evi su bastı acil yardım

sevimsiz bir durumla karşı karşıya kaldım dünden beri.
İstanbuldakiler'e 2 sorum var.
Evimi kaloriferlerimden su bastı. Parkelerim eğri bugru:/ evde yurunmuyor:)
1-bildiginiz bir parkeci var mı?
2- benimki kapanmış o yüzden bildiginiz denenmis bir halı temizlemeci var mı?

Lokasyon: İstanbul Anadolu

 
Gecmis olsun:( ilk defa duyuyorum bunu. Peteklerden nasil oluyor?


  • banacevaplazım  (16.06.19 14:03:10) 
öncelikle bırakın parkeler bi kurusun düzelmezse öyle arayın parkeler genleşip kuruduğunda eski haline gelebiliyor (benzerini yaşadım)


  • basond  (16.06.19 14:04:56) 
Petekte olan su vanadan akıyor.


  • eksi sozlugun tatli insani  (16.06.19 14:16:29) 
Ev sigortalı mı


  • (s)AINT  (16.06.19 14:22:12) 
Onu ev sahibine sormak lazım :/ bilmiyorum şu an.


  • eksi sozlugun tatli insani  (16.06.19 14:54:11) 
Sigortalıysa sigorta karşılar. Evi bu haldeyken fotoğraflayın.


  • (s)AINT  (16.06.19 15:11:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.