[]

LP İzmir konseri?

168 liraymis. aslında çok büyük bir para değil ama öğrenci bütçesini zorlar. Taksit yapar giderim acimam aslında ama. Gideyim mi ? Ya da indirimli bilet bulma şansım var mı acaba?
 
gitme, yütüpten izle


  • vladimirdökümov  (15.06.19 23:54:50) 
Bence gitme. Butçeni zora koyup gidince bence pek tat alinmaz. Bunun için ayirdigin ayri bir bütçe olsaydi git derdim. Kaldi ki Türkiye' ye 10 senede bir gelen biri de değil. Illa ki paran olunca denk gelirsin.


  • Amaranta ursula  (15.06.19 23:59:25) 
bana gittigim yerde hoparlörlerden dinledigim sarkicilarin konserlerine gitmek sacmalik geliyor. canli ses duymayacaksiniz, hoparlörden dinleyeceksiniz binlerce insanin arasinda. evden daha kötü duyacaksiniz sesi.

evde hoparlörden dinleyin.
  • felismalafatus  (16.06.19 02:20:27) 
Kiev konserine gitmiştim canlı performansı harika, kaçırma.


  • kanlakarisikyagmur  (16.06.19 11:59:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.