artık dönmezler değil mi?

biri ik ve ekip yöneticisi ile diğeri de direktörlerle olmak üzere 2 görüşme yapmıştım. sonuncu görüşmenin üzerinden 1 ay kadar bir süre geçti. araya bayram girdi falan diye avutmuştum kendimi :(
özellikle ilk görüşme baya iyi geçmişti çünkü.
artık dönmezler değil mi?

ben de 25 gün önce ikinci görüşmeyi yapmıştım, (ilk görüşme martta filan olmuştu öyle düşün) bayramdan sonra dönecez demişlerdi dönmediler henüz. normal.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (15.06.19 14:13:06)
Son ayrıldığım işimde ilk görüşmeden 4 ay, 2. görüşmeden 2 ay sonra çağırmışlardı. Kurumsal bir firmaysa normal bence.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (15.06.19 14:25:36)
ben de bu soruyu sormuştum. Ben de neredeyse 1 ay önce 2.görüşmeyi yaptım. Olumsuz olsa bile en azından katıldığınız için teşekkürler falan deselerdi.

Peki sorum size ve aynı durumdaki arkadaşlara, ilanları aktif mi?
  • banacevaplazım  (15.06.19 14:28:11 ~ 14:48:42)
Kibar ve nazik bir dille mail atıp sorabilirsin aslında en güzeli bu.

İk- ekip - direktor

Bazen ik’nın beğendiği direktör onaylamıyor. Ya da ekip yoneticisi sorun cikariyo.

En azindan kendini hatirlatmis olursun , belki farkli bir ekip/projeye dusunurler , unutmusta olabilirler. Yeni alınan da sıkıntı olur , hemen sana dönerler belki.

Bence mail at ..
  • dogalantibiyotik  (15.06.19 16:08:48)
@banacevaplazım ilanları aktif hala ama bildiğim kadarıyla kariyerde ilanı açarken aktif olacağı tarih aralığı seçiliyor, zamanı gelince otomatik olarak kapanıyor.

  • bisorumolacaktı  (15.06.19 19:09:52)
Döndüler bu arada bir sonraki hafta. Söyleyeyim dedim :)

  • bisorumolacaktı  (06.07.19 01:14:41)