[]

En sevdiğiniz yunan adası ?

Yunan adaları ya da Yunanistan turu yapmak istiyorum. Amacım güzel yerler görüp, denize girmek. Önerilerinizi bekliyorum.
 
Samos’a gittim sadece, guzel gidilesi. Tekrar gitmek isterim.


  • tuborg yesili  (14.06.19 23:53:19) 
Santorini ve Rodos baya güzeldi.


  • ravenclaw  (14.06.19 23:53:25) 
Samos ve santorini’ye gittim.. hangisine tekrar gitmek istersin deseler santorini derim. Ama samos da güzeldir.


  • adwokat  (14.06.19 23:56:35) 
Sakızlı nasıl ?


  • funl  (15.06.19 01:19:43) 
Santorini


  • nax  (15.06.19 01:33:32) 
rodos, kos ve sakiz'a gittim. ada buyudukce tatsizlasiyor o yuzden en cok sakiz hosuma gitti.
bir dahaki sefere Simi'ye gitmek istiyorum, super derler.
bir de bu Nisanyan hiyari Samos'a kactigindan beri orayi merak ediyorum.
  • cooperr  (15.06.19 07:42:12) 
Taşoz


  • marla is in my head  (15.06.19 15:50:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.