[]

Dilde beyaz yaralar kenacort ve majezik sprey

Selam. Dilimde 1 haftadır beyaz yaralar var. Kanama ya da ağrı yok. B12 im 200 seviyelerinde geçen baktırmıştım. Doktora gittim, iyice baktı etti. Pamukçuk değil. Ciddi bir şey gibi durmuyor dedi, ancak kenacort ile majezik sprey verdi. 1 hafta kullan gel dedi. Ben de araştırdım biraz, bu kenacort un kullanması meşakkatli bir ilaç sanırım. Yok uyurken kullanın, yok ağızda beton hissi. Pimpirikli şahsımı tribe soktu. Sorum şu, sizce bu beyazlar ne olabilir, bu ilaçları kullanmak meşakkatli mi?
 
Listerine ile gargara yap. En kesin sonucu bundan aldım ben

Kenakort işe yarıyor fakat kortizonlu bir ilaç. Yatmadan önce sürünce yaralı yere sabaha bir şey kalmıyor.
  • westblack  (14.06.19 13:43:29) 
Etkili bir çözüm söylüyorum iyi dinle. Bildiğimiz sumak. Sumağı 5 dakika bir bardak suyun içinde bir yemek kaşığı olacak kadar kaynat. Soğuyunca ağzında 15 dakika kadar çalkala yutmadan. Sonra tükür. Kenakorttur spreydir gargaradır hepini denedim. En hızlı çözüm buydu.


  • un4given  (14.06.19 13:52:33) 
kandida olabilir. bir araştır internetten.


  • mutantking  (14.06.19 14:26:53) 
ipini koparan yazmış bişeyler. Ne doktoruna gittiniz bilmiyorum ama tıp doktoru gibi duruyor. tavsiyem bi diş hekimine gidin. %90 pseudomembranöz kandidadır.


  • neverlose  (14.06.19 23:29:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.