[]

Garantisi biten kol saati için yapabileceğimiz bir şey var mı?

Merhabalar,

Bilindik bir saat firmasindan dört yıl once almış olduğum kol saatim su almaya basladi. Aldığım yere ücreti karşılığında tamirini yaptırdım ama aradan on gün geçmesine rağmen tekrar su almaya başladı. Şu an yine tamirde. Garantisi iki yıldı ve doğal olarak bitti.

Bir hakkım olduğunu sanmıyorum ama yine de fikir almak istedim. Var mı yapabileceğim bir şey?

Saatin markası guess

Tesekkurler

 
Aldığınız yer ücreti mukabilinde tamirini yaptıysa ve 10 gün sonra aynı problem tekrarladıysa götürün aynı yere. 10 gün önce tamir ettiniz nasıl ettiniz diye sorun. Ücret istemeyeceklerdir.


  • m3mphis  (14.06.19 12:51:04 ~ 12:51:24) 
babamın 89 da aldığı, 93 de kaza yaparken kolunda parçalanan saatini, 2013 yılında cartier artık o saat üretimde olmadığı halde, fabrikada parçalarını üretip tamir etti.

guess de 10 gün önce tamir ettiği saatin arkasında durur.
  • Corc  (14.06.19 13:54:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.