[]

genel yetenek sınavları

merhaba, şirketlerin yaptıkları genel yetenek sınavlarından bazıları gerçekten zorlayıcı oluyor. bu sınavlara hazırlanmanın bir yolu var mı acaba? teşekkürler.
 
Yok bence. Yetenekten ziyade yolunu justify etmek gerek. Direkt coktan secmelilerde ise bence yol bilmek gerek.


  • felismalafatus  (12.06.19 23:13:32) 
hazırlanmak için ales, zeka testleri falan denenebilir ama bir ipucu vereyim bu sınavlarda çok vakit alan ve kısa sürede çözülebilecek sorular vardır. sıralı çözmeyi takıntı yapmayın, kısa vakit alacakları bitirin önce. aksi durumda yetişmiyor kek sorular yüzüne bakılmadan kaçırılmış oluyor.


  • pofudukayi  (13.06.19 00:00:05) 
ales, dgs, yeni nesil tyt ingilizce var sat, act yardır.
ösym sınavlarından sonra onlar hiçbir şey.
şekil grafik var diye korkma muhtemelen en kolay sorular onlar.
uzun sorudan korkma onlar da kolay.
uzun bunlar diye atlıyorsun 8 10 kelimelik soruyu yapamıyorsun.
  • denek hayatım  (13.06.19 00:16:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.