[]

Bebek kiyafeti

Erkek arkadasimin erkek kardesinin bebegi oldu. Ben carters dan 3 lu zibin seti aldim kiz bebek. Bi tanesinin uzerinde dady loves me yaziyor. Onu icinden çıkartıp oyle verecekmis benimki cunku uygun olmazmis. Babasimiymis kendisi. Alın bu soruya ne cevap verirseniz verin simdi uygun mu degil mi?

www.hepsiburada.com


 
suzme malmis.

10 yildir surdayim ilk defa bu kadar sert konustum sanirim.
  • brkylmz  (12.06.19 21:11:55) 
Babası bebeği sevmiyorsa uygun olmaz ama sevmediğini sanmıyorum:) bebek hediyesi alırken genelde zaten ailenin hoşuna gidecek şeyler alınıyor. Çünkü bebekler dünyadan bi haber. Benim de arkadaşımın kızına aldığım hediyeler arasında annesini sevdiği falan yazıyordu. Annesinin çok hoşuna gitmişti.


  • nick konusunda kararsizim  (12.06.19 21:15:23) 
efsane duyarlardan biri olabilir.


  • sutlu nescafe  (12.06.19 21:47:08) 
Sacmalamis erkek arkadasin


  • elorelia  (12.06.19 22:14:46) 
Ooooh kafaya gel, ne güzel kafalar bunlar. Nasıl bir düşünce yapısı bu, hastalıklı zihniyet. Bu olayı böyle düşünen bir adamın iç dünyasında ne hastalıklı düşünceler vardır kim bilir.


  • 16f628a  (12.06.19 22:35:16) 
erkek arkadaşın bu zekayla bu yaşa kadar iyi gelmiş. tebrik ederim.


  • babilbaligi  (13.06.19 08:46:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.