[]

Diş taşı temizliği hk

Selamlar, dişlerimi temizletmek istiyorum. Özel bir kliniğe gitsem karşıma nasıl bir ücretlendirme çıkar?

İkinci husus, diş doktorlarının bu işlemi yaparken kullandığı aletler ne derece steril? Örneğin bu aleti kullanırken ç yanlışlıka diş etime zarar verse, kesik falan olsa mikrop kapma gibi bir durum söz konusu olur mu? Cevaplar için şimdiden teşekkür eder, sevgilerimi sunarım.


 
Son üç seferimde:
devlet-özel-özel yaptırdım. devletteki para almadı, özeldekilere de 200 lira verdim. özeldeki herif dişimin üzerinde bir nokta bıraktı yanlışlıkla(deldi), orası öyle kaldı, üstelik sarardı. buna dikkat edin ve tecrübeli bir hekime gidin. farkı, işlem sonrası beyazlığında bile görüyorsunuz.

  • anx  (12.06.19 20:44:25) 
150-200 tl civarı. iyi bir yere giderseniz bütün uçlar steril edilir.


  • carabelli  (12.06.19 21:01:11) 
Bir yerini kesmesine gerek yok, zaten kanlı bir eylemdir.
Görevinin bilincinde bir hekimse etüvden geçmemiş, sterilizasyonu yapılmamış alet kullanmaz zaten.

  • Mirket  (12.06.19 21:13:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.