[]

dtcf'de final için baraj notu var mı?

sene başında sistem değişti ya, vize %30 final %80 oldu. final için "vize kaç olursa olsun, final 50 altındaysa kalırsın" şeklinde alt sınır var mı? yönetmelikte göremedim bununla ilgili bir şey.

yeni sistemin açıklandığı bir fotoğraf vardı, daha doğrusu ben fotoğraf olarak görmüştüm ama onu da bulamıyorum. bilen var mı alt sınır olup olmadığını?

gayet vasat bir öğrenci olmama rağmen çoğu dersten 35, 40 gibi abuk sabuk notlarla dahi geçebildiğimi fark ettim. bu mümkün mü yoksa yine her halükarda 55-60 almak şart olacak mı?

edit: şimdi bir şey fark ettim, yönetmelikteki harf notu çizelgesi de 100'e kadar... halbuki geçen dönem bir dersim 107 geldi. harf notu çizelgesi 100'de bitiyor, en yüksek not A. ama bizde A+ da var artık. ee noluyo bunun katsayısı 4,25 mi oluyo o zaman. yönetmelikte nasıl yazmıyor bu ya.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.