[]

akademik kariyer için hangi bölüm görece daha rasyonel?

lojistik/ulaştırma
üretim/tedarik zinciri
pazarlama
insan kaynakları

birbirinden ayrı bu 4 anabilim dalından birisinde ilerlemek isteseydiniz hangisi olurdu, niçin?
yani içlerinden (doktora için bilhassa) görece daha avantajlı olanı varsa bu hangisi bunu merak ettim. -kontenjanlar/erişilebilirlik ve genel olarak akademik kariyer özelinde karşılaştırma olabilir-
teşekkürler.

 
E) hiçbiri


  • filipis  (12.06.19 17:28:35) 
Ben olsam, IK'yi direkt elerim. Uretim tedarik zinciri, muhtemelen lojistik/ulastirmanin ve pazarlamanin temellerini de icerir. Yelpazesi daha genis oldugu icin daha rasyonel bir secim olabilir.

Saglam uluslararasi is bulmak istiyorsan, bu bolumu en iyi 3 okuldan birinde, buyuksehirlerde ve yabanci dilde okuman gerek. Networking de cok onemli.
  • hey corc versene borc  (12.06.19 17:57:49) 
lojistik, ulaştırma tabii ki. Ulaştırma mühendisiyim ben, lisans alanın ne? İnanılmaz geniş bir alan kimse bilmediği için yorum yapamıyor.


  • ekaterina  (12.06.19 19:11:50) 
okuluna göre değişir.


  • lookatme  (12.06.19 20:59:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.