[]

Youtube hakkında!

Türk filmlerine ait mekanları, detayları ve hatalarıyla alakalı bir youtube kanalı açtım.
(git: youtube.com)

İlk videom (bkz: Eşkıya) filmi hakkında oldu. Devamında (bkz: Hababam Sınıfı), Kapıcılar Kralı, Leyla ile Mecnun dizisi hakkında ve daha birçok film, dizi hakkında olacak.

Videolarımı izleyip yorum yapar mısınız?
Sizce neleri ekleyip neleri çıkartıp abone ve izlenme sayısını yükseltebilirim?

(Not 1: Sesin kötü kalitede olduğunu biliyorum. Düzeltmeye çalışıyorum.)
(Not 2: Videonun çok uzun olduğunu biliyorum ama içerik bu kadar sürüyor.)

 
Ben takip ederim (hatta ettim) çünkü bi Türk sineması geekiyim. Ama seslendirme çok çok kötü. Artı olarak fonda sürekli çalan müzik aşırı rahatsız edici.

Takip ettikçe aklıma bir şey gelirse söylerim.
  • buff  (11.06.19 23:34:21) 
cok guzel olmus ellerinize saglik (ilk defa boyle bir post sonrasi abone oldum kanala)

sesle ilgili o kadar problem yok fakat yaniniza bir metin yazari alirsaniz biraz da kurgu-montaj'a ceki duzen verirseniz tadindan yenmez. (en basitinden mekan/sokak isimlerinin text olarak yazmasi gibi)

bu sekilde kesik kesik anlatmaktansa hikaye gibi akar sekilde ilerlerse metin ooy ooy ooy.
  • brkylmz  (11.06.19 23:59:12 ~ 12.06.19 00:00:28) 
Şu an izleyecek durumda değilim ama abone oldum.
Güzele benziyor.
Fakat aynı isimde başka bir youtube kanalı varmış. İş yeri bilgisayarından açıp telefonumdaki hesaptan kanal ismini arama yapınca başka şey çıkıyor ilk önce.
Sizin kanalı bulmak için video ismini yazıp aratmam gerekti.

Başarılar.
  • mutekebbir  (12.06.19 13:08:48) 
-buff: seslendirmeyi mecburen kendim yapıyorum. ilk planlarımdan birisi, kaliteli bir mikrofonla falan güzel kayıt yapmak. R'lerimi düzeltemiyorum malesef. :)

-brkylmz: vakit buldukça videoya özellik eklemeye çalışacağım. bu aşamaya gelen kadar o videoya neler ekledim neler.

-mutekebbir: hiçbir yerde bulunmayan bir isim bulmak çok zor günümüzde. bu isime de çok önceden karar vermiştim. ileride abone ve izlenme sayısı arttıkça aranınca üst sıralarda çıkacaktır.

yorumlarınız için teşekkürler. bakalım daha ne eleştiriler gelecek.
  • swteam  (12.06.19 13:34:51) 
Ben bakamadım, ofiste youtube açamıyorum ama düşünceyi çok sevdim demeye geldim. Yeşilçam'daki mekanları severim ve merak ederim hep. Çıkarmaya çalışırım, araştırırım bazen. Güzel düşünce. Eve gidince bakacağım.


  • windowsguvenlikduvari  (12.06.19 13:39:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.