[]

Başka platforma geçeceksek konuşmayalım diyen kadınlar

Şimdi arkadaşlar nette birileri ile tanışıyoruz. Burada da var. Sadece burada sohbet ederim diyor. 3 5 gün konuşuyorsun. Sonra telefon Instagram ne varsa geçmek istiyorsun. Hayır ben sadece buradan sohbet ederim diyor. Ya arkadaş böyle bir şey var mı? Bu ne saçmalık. O zaman hiç sohbet etme. Bir şey öğrenmek için soru sorulduysa cevap vereceksen ver. Ama naber nasılsın muhabbeti etme. O kadar muhabbet edip böyle bir şey demek nedir ya. Bazıları var. İsim yaş şehir söylemekten bile acizler. Söylemeyeceksen niye sohbet ediyorsun.
Çok boşlar ya. Ayar oluyorum bunlara. 
tc kimlik numarası sesli söylendiği zaman tedirgin olan tipler değil mi? yapacak bir şey yok maalesef, iyi oluyor aslında. problem vakit kaybı oluşturması. ilk başta soramazsın da eğer muhabbet sararsa başka platforma geçer miyiz diye.


 • paco de lucia  (11.06.19 20:32:34) 
internette anonim seviyede sohbet etmek istiyorlar demek ki, herkes illa kişisel bilgilerini paylaşacak, tanışacak iletişimi daha ileriye götürmek isteyecek diye bir kural yok


 • freebird5406_2  (11.06.19 20:32:41 ~ 23:10:01) 
Paco aynen çok haklısın. Zaten başta soramıyorsun sonra da bu tepki Komedi oluyor.
Sen ben yazmasak sıkıntıdan ölecek tipler gelmiş bize artistlik yapıyor.
Sanki kız yok anasını satayım. Başkasına yazarız.
 • JackDanielSparroww  (11.06.19 20:35:55) 
Direk engelle öylelerini.


 • digits  (11.06.19 20:50:01) 
dünya sizin etrafınızda dönüyormuş gibi düşünmeyin :)


 • freebird5406_2  (11.06.19 20:50:10) 
Ben ilk 10 mesajda telefonumu veririm direkt. Dönüş olumsuz olursa next. Öyle boşlarla vakit kaybedilmez.

Bence 3-5 gün bi kızla anonim konuşabilen bi adam peygamberliğini ilan etsin. Shawshank redemption sabrı var sanırım. Bddkndjaksk

Buradan denemedim sanırım hiç. Emin değilim ama. Duyuru kadınlarının bende bıraktığı intiba şu: galeri14.uludagsozluk.com
 • (s)AINT  (11.06.19 21:28:40) 
Yazdıklarınıza kısa ve net cevaplar geliyorsa ya da uzun aralıklarla cevap yazıyorsa uzatmayın, konuşmayı kesin. İki taraf için de iyi olur.


 • ganbatte  (11.06.19 21:39:48) 
ilk baştan derdini söyle.uyarsa devam eder,uymazsa alır voltasını . böyle tiplerin geneli kocasından,sevgilisinden,nişanlısından ayrı bok karıştıranlar.


 • 50promil  (11.06.19 21:40:21) 
benim pek umurumda olmuyor, facebook link'imi atıyorum istersen ekleyebilirsin diyorum eklerse ekler, eklemezse eklemez, çok fark etmiyor benim için. sonuç itibari ile amacım yürümek/flört etmek falan değil, başka mecralara da geçilse konu hep aynı kalıyor bende.


 • selam  (11.06.19 21:46:33) 
freebird5406_2 ile hemfikirim, sanal ortamda sanal seviyede kalmak gerekiyor bazen. Gercek hayattaki iliskilerde de kisisel alani korumak gerektigini dusunenlerdenim. Bu gibi basit konularda anlasmazlik olusuyorsa zaten bir cacik olmaz o iliskiden.


 • point me at the sky  (11.06.19 21:48:39) 
bekle zamanla paylaşır belki... 3-4 gün konuştuğu her kişiye reel kimliğini açıklamak zorunda mı millet. tip tip insan dolu internette. sinirleniyorsan engellersin konuşmazsın bir daha da dert edilecek mevzu değil yani. hemen reddedilince çirkefleşen erkek moduna girmişsin, reel bilgilerini paylaşmamakta haklıylarmış diye düşündürdü bu başlık beni.


 • benim adim kerim hepinizi severim  (11.06.19 23:04:20) 
hoşuma gitmeyen fikirlere saygı duymak zorunda değilim. bir ömür nette anonim sohbet etmekten zevk alan tiplere saygı duymuyorum.
buradan sohbet ederim anca diyen birinin paylaşmasını niye bekleyeyim. öyle olsa başta der. güvenene kadar vermem diye. ben de ona göre kalıp giderim.
nette yüzünü görmediğin cismini bilmediğin biriyle uzun süreli sohbet etmek çok saçma. bir tartışma bilgi alışverisi olmadıkça asla yapmadığım eylem. ki arkadaşlar 1 gün bile zor sabrediyormuş. hak veriyorum.
 • JackDanielSparroww  (12.06.19 00:50:42) 
kızlar için o 3-5 günlük ilgi için öyle yapıyolar. gerisi önemli değil onlar için. fotoğrafını görmediğimi biriyle 3-5 gün konuşulmaz cidden. ya çok çirkin çıkarsa 3-5 gün boşa gitmiş demektir. bu riske kesinlikle değmez. max bir gün içerisinde fotoğraf görülmeli aksi halde yol verilmeli.


 • ortayakor  (12.06.19 01:16:27) 
Tercih. Etrafta manyak çok. Tanımak istiyordur, güvensiz hissetmiştir, sadece anonim takılmak istiyordur, kuyruk acısı vardır, bi sebepten soğumuştur/ısınamamıştır vs. ‘Bir kaç pompadan sonra duygusala bağlıyorlar’ diyen adamlardan nasıl bir cevap bekliyorsunuz?
Ha piremses modunda hareket ediyorsa sürekli ona bir şey diyemem. Ve aksine sosyal medyanın kişinin karakterini/ duruşunu az çok yansıttığını düşünüyorum.

 • piranase  (12.06.19 01:16:46) 
ben muhabbeti caktırmadan söndürüyorum..


 • twelfth  (12.06.19 16:32:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.