[]

Uçurmuşlar mı?

Rte basligina entryim silindi yazıp,
Silinen entryde yazdıklarını tekrarlamış.
eksiup.com

* capsi, entrysine koymuş.

 
Bu arada mahkeme kararıyla baslik değil de entry sildirmenin de uygulamasını görmüş olduk.


  • prizmatik  (11.06.19 17:09:16) 
Silmişler işte, soru ne?

Zaten uygulama entry silmek üzerine. Başlık silinmiyordu. Başlık içindeki entry'ler siliniyordu hep. Habire Götten Zarto başlığında olduğu gibi.
  • himmet dayi  (11.06.19 17:13:07) 
Yazar yok?


  • prizmatik  (11.06.19 17:15:28) 
Leyla olmuş. Uçurulmuş mu yani?
eksisozluk.com

  • prizmatik  (11.06.19 17:17:21) 
entry silme, baslik kapatma olayi yeni degil, sanirim ilk kapisma 15 sene falan once ece erken ile gerceklesti, bir sure altina yazmak yasakti. hala komple yasakli basliklar da var (bkz: yasakli basliklar)

buna insanlar neden sasiriyor anlamis degilim, senelerdir ayni terane. senin yazma ozgurlugun var ise onun da sildirme ozgurlugu var. bu avukat muhabbeti de kabak tadi verdi. gulduk eglendik de yeter la.
  • cooperr  (11.06.19 17:23:44) 
Uçmuşsun


  • avatar is back  (11.06.19 17:24:30) 
@avatar, ben değilim o kişi.
dikkatli yaz uçururlar diyecektim, uçmuş bile.

  • prizmatik  (11.06.19 17:25:40 ~ 17:27:46) 
leyla


  • otopsicocugu  (11.06.19 17:29:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.