[]

ingilizceyi geliştirmek için tavsiyeler?

ingilizce b1 seviyesinde birisi için kursa gitmeden ingilizceyi daha iyi öğrenmek için bildiğiniz siteler, youtube sayfaları var mı? karman karışık bi şeyler değil de böyle seviye seviye ilerletecek şekilde? Engvid.com nasıl bi site? memnun musunuz?
önerilere açığım. 
günde en az 1 bölüm podcast dinleyin


  • superb  (11.06.19 15:19:33) 
Bol bol okuma yapın ve beyninizi mümkün olduğunca İngilizce ile haşır neşir tutmaya çalışın.


  • simderun  (11.06.19 17:37:44) 
elinizde post-it Seinfeld/ Friends gibi dizileri izleyin. bilmediginiz kelimeri kagida yazin ezberleyin. kacirdiginiz yerde basa sarin tekrar dinleyin, sonra altyazidan kontrol edin.


  • cooperr  (11.06.19 17:57:23) 
bu dedikleriniz toefl, ielts de işe yarar şeyler mi?


  • e bana nick birakmamissiniz zalimler  (11.06.19 18:09:43) 
IELTS için şu linki kullanın lütfen:
vk.com

  • simderun  (11.06.19 18:12:15) 
Engvid dünyanın en faydalı sitesi <3
Ek olarak british council sitesini ve materyallerini öneririm. Youtubeda vanessa with english seviyorum, İng altyazılı diziye de baslayabilirsiniz. Bi de newsinlevel.com geldi aklıma son.

  • pegi  (11.06.19 20:54:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.