ps3 sorunsuz nereden alınır - ankara

daha önce de sormuştum, hem 7 yaşındaki oğluma karne hediyesi olarak playstation almayı düşünüyorum diye (daha önce neredeyse hiç oynamadım, çok cahilim bu konuda ama arada kendim de oynarım eheh). (git: 1355561)

ps4'lerin oyun masrafına yetişemeyeceğimi kırılmış bir ps3 alırsam oğlanı da eğleyeceği, benim de tatmin edeceği tavsiye edildi, benim de aklıma yattı.

şimdi ps3'lerin sıfırı yok. ben bu cihazları sorunsuz sıkıntısız ankara'da nereden bulabilirim? japon oyuncak pazarı falan var kızılay'da üst geçidin içinde, güvenilir mi bunlara? ya da internetten (n11.com, gittigidiyor vs) alırsam güvenebilir miyim? sonra elimizde patlamasın.

üst geçitlerdeki arkadaşlardan uzak duralım, gittigidiyor - n11 en mantıklısı

  • vladimirdökümov  (11.06.19 14:27:02)
Anlayan bir arkadasiniz sahibinden'den uygun fiyatli bir sey bulabilir.

  • brkylmz  (11.06.19 14:33:11)
Edit yok sitede ama xbox 360 da bakabilirsiniz. Kamerali oyunlari falan da var. Kiriliyor zaten tum oyunlar onda da.

  • brkylmz  (11.06.19 14:34:05)
Abi denemeden almayın bu tarz kırık konsolları, mavi ışık hatası veren, kırmızı ışık sorunu, değişik değişik kronik sorunu olan bir sürü konsol var piyasada. Benim tavsiyem PlayStation cafelere gidip sormanız, oradaki bütün konsollar kırık haliyle, aşağı yukarı bir fiyat verirler satacakları varsa da satarlar bence, orada da sorunsuz olduğunu teyit edip alırsınız.

  • Beherit  (11.06.19 14:35:01)
Hocam ps4 jailbreak oldu. İçindeki yazılımın sürümü 5.05 ve altı olanların hepsi korsan oyun çalıştırıyor. Bence 2. el ps4 bakmanız daha mantıklı.

  • chaoslord  (11.06.19 14:54:40 ~ 14:56:29)
üst geçittekiler 2 yıl garanti falan diyor. yani ben de internetten yorumu iyi mağazalardan alma taraftarıyım ama herhangi bir arızada uğraşması zor.

bu üst geçittekiler bildim bileli ordalar, işyerime yakın olduğu için yıllardır görürüm dükkanları. çok mu sakattır bunlar? satana kadar bal börek, sattıktan sonra tanımam falan derler mi?
  • kibritsuyu  (11.06.19 16:17:04)
ben bendekini alabilmek için letgo'dur, sahibinden'dir bir süre bakınıp sonuç alamadıktan sonra bir facebook grubu üzerinden kırık olmayan superslim satan bir arkadaşa ulaştım. o zaman ücreti uygun gelmişti. adam bir internet kafe işletiyordu. güvendim, aldım. en az iki sene oluyor. şu güne dek sorun çıkmadı pek.

  • sanat guresi  (11.06.19 20:09:47)