[]

ellerim yaşlanıyor

son zamanalrda farkediyorm elleirn hızl ıyaşlanıyor. kırışıklar aartt

-hızl ızayıflama
-güneşe maruz kalma
-cok kahve tüketme
-az su tüketme

bunlar sebep olabilir mi? ne yapmalıyım

 
Yorgunluk etkiliyor evet. Vucudu dinlendirmezseniz mumkun. Biraz spor saglikli beslenme ve uyku ile duzelecek gibi duruyor.


  • baldan kaymak  (11.06.19 09:41:48) 
bildiğm kadarıyla estetik yapılamayan tek yer eller ve boyun. yaşlanma belirtileri en çok burada kendini gösteriyormuş. sebepleri zaten dediğiniz gibi. başka ne yapılır ben de takipteyim, eller mühim =)


  • füt  (11.06.19 09:49:26) 
kadınların hep 15-16 yaşlarındaki cilt ile görünme çabası çok acınası bence. kendine hiç bakmadığı halde bu kadar güzellik takıntısına sahip olmak sanırım küresel bir sorun. bir de buna bakımlı olmak diyorlar.
su içmeyip hücrelerin içine filtre kahve mi koyacaksınız? çeşitli ve sağlıklı besleneceksin. egzersiz yapacaksın. erken yatacaksın. alkolü azaltacak sigara içmeyeceksin. evet güneş de etkiliyordur. www.thesun.co.uk

  • hasmetizm 2046  (11.06.19 10:33:48) 
Güneşe maruz kalma ve az su içme kesin olarak etkiliyordur, diğerlerini bilemedim.

Her dışarı çıktığınızda güneş kremi kullanın, haftada bir falan kuru ciltler için bir krem, bebek yağı ya da vazelinle masaj yaptıktan sonra eldiven giyip 10 15 dakika bekleyin tırnaklara da tırnak etlerine de iyi gelir hem. Çok sıcak suda yıkamayın ellerinizi, bulaşık mulaşık yıkarken de dikkat edin. Su için bol bol tabii ki, egzersiz, spor bu noktada tam amacınıza hizmet eder mi bilemiyorum. Peelingler var artık eller için onlara da bi bakabilirsiniz. Ayrıca el için cerrahi bir müdahale olmasa da mezoterapi gibi uygulamalar duyuyorum onlara da bakabilirsiniz.
  • saridendigindekirmizidiyebagiranadam  (12.06.19 00:25:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.