[]

Kedimin sıcağa karşı olan tahammülsüzlüğü?

gecen sene havalar soğukken 1.5 aylıkken sahiplendiğim 2 adet kedim var, 2 ay kadar öncede kısırlaştırdık. bunlardan biri burada izmirde balkona falan çıktığında iki dakikada köpek gibi dilini çıkarıp susuz kalmış gibi hızlı hızlı nefes alıp veriyor diğerinde öyle bir durum yok hava sıcaklığı 32,33 derce falandır. daha öncede kedilerim vardı onlarda da böyle bir şey fark etmemiştim. bunun solunum sisteminde falan bir sıkıntı olabilir mi? kısırlaştırma ameliyatında yanlış giden bir şeyler olabilir mi? kışın küçükken sıcağı çok seviyordu odada klimanın sıcağı üflediği yere tünerdi hep.
 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.