[]

Aile Hekimliği Adresi

İlk defa İstanbuldaki aile hekimliğinden randevu aldım. İkametgahimi İstanbula yeni aldım, aile hekimim önceki şehirde görünüyor. İstanbul'da muayene olabilir miyim ekstra bir şey yapmadan? İkincisi randevu aldığım yerin adı "Aile Hekimliği 3.Poliklinik - Yeni Poliklinik Binası Merkez Bina" olarak geçiyor. Sol tarafta da kurum adı olarak Lütfi Kırdar hastanesi yazıyor. Ama kartal 3 nolu aile hekimliği başka bir yerde. şimdi ben hangisine gideceğim?
 
e-nabız sitesinden aile hekimini değiştirebiliyorsun.


  • Muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebilece  (10.06.19 20:42:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.